O mnie


Mikser Behringher Dj na Wesele Opole

Czyli jak powstał „DJ na Wesele Opole” ?

Mam na imię Marek, jestem DJ’em i pochodzę z woj. opolskiego. Oprawą muzyczną imprez zajmuję się od 10 lat i realizuję ją w całej Polsce, ze szczególnym uwzględnieniem takich miast jak Opole (moje rodzinne miasto), Wrocław czy Katowice, jak i za granicą.

Moja muzyczna pasja zaczęła się w szkole średniej, kiedy, jak co drugi nastolatek, chciałem zostać gwiazdą rocka :), więc stawiałem kolejne kroki na ścieżce nauki gry na gitarze basowej.

Rockowy zespół, który wtedy założyliśmy ze znajomymi przetrwał kilka lat i pozwolił nam rozwinąć się muzycznie.

 


Część poprzedniego składu tworzy teraz zespół zajmujący się oprawą muzyczną imprez oferując muzykę na żywo.

Projekt DJ na Wesele Opole miał swój początek oczywiście w Opolu – 9 lat temu i jest moim indywidualnym przedsięwzięciem.
Skąd taki pomysł pytacie ? Zauważyłem, że część osób woli postawić na elastyczny dobór utworów w ich oryginalnym wykonaniu niż na 5-6 osobowy skład z nieco bardziej ograniczonym repertuarem ale za to na żywo.

DJ czy Zespół ?

Oczywiście to kwestia gustu, a o nich się nie dyskutuje, jeżeli czujesz, że DJ, oferujący zabawę w rytmach największych hitów i jednocześnie doświadczony konferansjer jest odpowiednią osobą do poprowadzenia Twojej imprezy to zapraszam Cię serdecznie do kontaktu. Jeżeli chciałbyś dłużej zastanowić się czy lepszym dla Ciebie będzie zespół czy DJ to zapraszam do mojego wpisu na blogu, obiektywnie opisującego zalety i wadu obu rozwiązań.

Poza świetnie dobraną muzyką, która sprawi, że Wasze wesele będzie takie jak sobie wymarzyliście, radiowym głosem i umiejętnością nawiązania odpowiedniej nici porozumienia z publiką posiadam również odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie do oprawy muzyczno – wizualnej imprezy, które nadadzą wydarzeniu odpowiedni Klimat. W swojej pracy korzystam jedynie z renomowanych producentów sprzętu muzycznego i elektronicznego takich jak: Yamaha, Crown, JBL, Behringer czy Dell.

To co mnie wyróżnia jako DJ’a to elastyczne podejście do Klienta. Obsługując jako DJ wesele, studniówkę czy imprezę plenerową staram się aby miały one indywidualny i dopasowany do potrzeb Klienta charakter.

Zapraszam też do obejrzenia, umieszczonej poniżej, galerii zdjęć z prowadzonych przeze mnie, wybranych, imprez.

Marek

DJ na WESELE Opole