Wesela


Najważniejszy dzień w życiu z najlepszą muzyką …

Jeżeli szukasz dobrej, świetnie dopasowanej, muzyki i zabaw integracyjnych, a także wyjątkowej atmosfery to trafiłaś / trafiłeś a może nawet trafiliście (jeśli te poszukiwania są Waszym wspólnym zadaniem) na właściwą stronę.

 DJ NA WESELE gwarantuje Wam zabawę przy największych hitach muzycznych XX i XXI wieku, oprawę muzyczną przyjęcia weselnego, dopasowaną do Waszych wskazówek z odpowiednio wyważoną dawką humoru w wykonaniu doświadczonego konferansjera.

 


Oprawa muzyczna wesel to usługa, w której się specjalizuję (stąd błyskotliwa nazwa strony i logotyp, który przez cały czas jest widoczny w jej lewym górnym rogu:))
Zajmuję się tym od 9 lat. Najlepszą rekomendacją moich usług są pozytywne opinie Par Młodych i ich Gości i to one sprawiają, że ta praca sprawia mi ogromną satysfakcję. Więcej o mnie przeczytasz w zakładce…. i tu zaskoczenie… „O mnie” – zapraszam.

Parom, które decydują się mnie zatrudnić do oprawy muzycznej wesela gwarantuję elastyczność. To Wasz najważniejszy dzień w życiu, ja postaram się, aby był taki jak sobie zaplanowaliście. Zawsze dzielę się też obowiązkami z Młodymi – ja dbam o to aby Goście świetnie się bawili. Wy dbacie o to aby bawić się co najmniej tak samo 🙂

Jeżeli powyższy opis zachęcił Was to powierzenia mi obowiązków DJ w tym wyjątkowym dniu zapraszam do kontaktu i omówienia szczegółów.

 

Marek
Dj na Wesele Opole